VLW Prodej, servis a půjčovna stavební techniky.

Firma VLW, spol. s r.o. je 100% česká soukromá společnost založená v roce 1994. Od začátku je její činnost zaměřena na prodej, servis a půjčovnu stavební techniky. Sortiment zahrnuje zejména elektrické ruční nářadí, kotevní techniku, diamantové nástroje, hutnící techniku a ostatní stroje patřící do malé stavební mechanizace. Vše v profesionální kvalitě vůdčích světových značek. Od roku 2011 se stal stěžejním programem půjčovna a prodej širokého sortimentu pásových bagrů a minirypadel. Tyto stroje se dají zapůjčit a nebo je možné objednat provedení výkopových a zemních prací na zakázku. Firma má také dlouholeté zkušenosti s realizací specializovaných stavebních prací jako je jádrové vrtání, řezání železobetonových stěn a stropů, řezání betonových ploch a dilatačních spár asfaltových komunikací.

Kromě této profesní činnosti má firma podrobně rozpracovaný program CSR zahrnující vazby na odběratele, zaměstnance, obec atd.

Ekologický program obsahuje revitalizaci okolí firemního areálu, sponzorsky je podporován amatérský sport a kulturní činnost.


Nahoru